logo - Antonín Spurný

Papírnická 685    Děčín V   PSČ : 405 36    tel.: +420 412 510 896   fax :+420 412 511 046
E-mail : spurny@spurnydc.cz


Autodílna

Autovraky

Mechanická
dílna


Služby

RS Doksy

Kontakty

Úvod

LIKVIDACE AUTOVRAKŮ

Dosloužilo již Vaše vozidlo? Jestliže ano, pak si pozorně přečtěte tuto stránku.

Zajišťujeme i odvoz nepojízdného vozidla Po vstupu ČR do Evropské unie, dle zákona o odpadech, již není možné Váš automobil vyškrtnout z evidence na tzv. čestné prohlášení. Někteří občané toho totiž zneužívali, a tak se v ulicích měst a obcí i ve volné přírodě stále častěji objevovaly vraky vozidel, nebo jejich části. Nelze ani vozidlo doma rozebrat a kovové části odevzdat do sběrny, protože ostatní nebezpečný odpad by skončil v nejlepším případě v popelnici.


Co tedy máte s tím starým vrakem vlastně udělat?
Nejrychlejší a nejlevnější způsob je následující:
vezměte technický průkaz, doklad o povinném ručení s číslem pojistky a dopravte automobil do specializované firmy na zpracování a ekologickou likvidaci autovraků. Zde zaplatíte manipulační poplatek a obdržíte potvrzení o převzetí a zneškodnění autovraku.


S tímto potvrzením, SPZ, velkým a malým technickým průkazem se dostavte na registr vozidel v Děčíně, kde Vám bude vozidlo bez problémů odhlášeno. Tímto Vaše starosti končí!
Zpracovna autovraků vozidlo rozebere na jednotlivé součásti. Nebezpečný odpad na vlastní náklady ekologicky zlikviduje, proto je za vystavení protokolu vybírán poplatek.
Kromě autovraků likvidujeme také motocykly, lodě, návěsy, elektrocentrály a jiné zařízení. Zkontaktujte nás prosím pro upřesnění.
Likvidace vozidel
Likvidace vozidel      
     
     
     
      Odvoz nepojízdného vozidla ................... 13,- Kč / Km
      (minimální cena odvozu je 500,- Kč)

      Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

* DIČ: CZ500104316 * IČO: 15657876 *
Registrace:  Okresní živnostenský úřad Okresního úřadu Děčín
č.j. 509/01/10/Ž/k,ev.č. 350210-2917-04